протокол про зміну юридичної адреси

протокол про зміну юридичної адреси
     
Наша організація надасть Вам та Вишим партнерам декілька варіантів якісних юрадрес у різних районах, в тому числі у Шевченківському р-ні м.Києва, які сто-відсотково відповідають всім зазначеним умовам. На сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі наступні варіанти співпраці :


     1. Готові надати в оренду (суборенду або за договором про співробітництво юрадресу без поштового обслуговування в Шевченківському р-ні м.Києва.
     За невелику суму коштів Ви зможете отримати безпроблемну оренду приміщення, яку можна використати в якості юрадреси Вашої фірми.
       2. Готові надати в оренду (суборенду або за договором про співробітництво) юр-адресу з поштовим обслуговуванням в Шевченківському р-ні м.Києва.
      Наша компанія пропонує клієнтам юр-адреси для державної реєстрації компанії.
      Вказана послуга дорожча, ніж перша, натомість Ви отримаєте, окрім необхідного Вам договору ще й послугу з можливістью переселання вхідних листів. Можемо гарантувати налагоджену працю з поштою. При цьому листи не загубляться.

      Таким чином, вибір юрадреси для фірми справа не з простих, тому, якщо Ви хочете у подальшому розвивати свій бізнес - пропонуємо юридичну адресу не масової реєстрації у Шевченківському р-ні м.Києва.
      Звертаємо увагу на те, що вартість юрадреси також залежить від того підписаний договір оренди, договір про співпрацю або договір суборенди (надання орендарем частини свого орендованого приміщення суборендарю.

      Виберіть один із зазнащених нами юридичних адрес у Шевченківському р-ні м.Києва і започаткуйте своє підприємство у нас на вигідних умовах! Ми надамо Вашому підприємству прописку у кращому районі; радо допоможемо максимально швидко провести переоформлення необхідних паперів і заощадивши час та гроші!

     Для кожної адреси ми надаємо пакет документів, з яким зможете впевнено проводити держреєстрацію фірми, отримати акредитацію на кордоні і, звісно, отримати ліцензії для Вашої компанії, без таких проблем як зміна юридичної адреси та переоформлення документації фірми.
      У інтернеті цей сайт знаходять за запитом : протокол про зміну юридичної адреси ?

      Наших клієнтів приваблює не тільки якість нашої послуги, вічлевість персоналу, а й низька ціна та якість пропозицій.

Шевченківський район

протокол про зміну юридичної адреси
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
протокол про зміну юридичної адреси
 • придбання юридичної адреси
 • юридичні адреси в регіонах
 • приміщення під юридичну адресу
 • міняємо юридичну адресу
 • юридичну адресу фірми
 • приклад юридичної адреси
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація