фіктивний юридична адреса

фіктивний юридична адреса
     
Є лише 3 варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій проживає засновник, та яка належить йому на законній підставі. Жирним мінусом цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, нажаль, - не всі початківці підприємства можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Шевченківському районі.
     3. Реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Шевченківському районі. Тобто підписується договір на надання фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вищевказані договори влаштовую державні тощо установи і проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

фіктивний юридична адреса
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
фіктивний юридична адреса
 • надамо юридичну адресу київська область
 • юридичну адресу в статуті
 • юридичну адресу з робочим місцем
 • оренда юридична адреса Шевченківському районі м. Києва
 • купити юрадресу Шевченківському р-ні
 • юридичний домашню адресу
 • послуги з надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація