юридична адреса зат

юридична адреса зат
     
На данний час існує лише 3 варіанти при пошуку юридичної адреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає учасник, або яка перебуває у нього згідно із законом. Негативом цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але - далеко не всі початківці підприємства мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському р-ні.
     3. Держреєстрація за купленою юридичною адресою у Шевченківському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої компанії, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Вказані договори цілком влаштовую податкові і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

юридична адреса зат
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса зат
 • список юридичних адрес
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • зміна юридичної адреси тов
 • довідка про юридичну адресу
 • знаходження за юридичною адресою
 • юридичні адреси з підтвердженням
 • юридичні адреси столиці
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація