заяву про зміну юридичної адреси

заяву про зміну юридичної адреси
     
Зараз існує три законні варіанти при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно мешкає учасник підприємства, або яка належить йому на праві власності. Недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це був би найкращий варіант, якби не одне але - не всі новостворені підприємства мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Шевченківському районі.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Шевченківському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Ці договори повністью задовільняють державні установи і проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

заяву про зміну юридичної адреси
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
заяву про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса житлове приміщення
 • юридична адреса Шевченківському районі
 • як поміняти юридична адреса ооо
 • зміна юридичної адреси підприємства
 • зміна адреси юридичної особи
 • купити юрадресу Шевченківському р-ні
 • зміна юридичної адреси ДПІ
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація