зміна засновника юридичної адреси

зміна засновника юридичної адреси
     
Існує три варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник майбутньої фірми, або яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, проте, - далеко не всі початківці підприємства можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за купленою юридичною адресою у Шевченківському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір на нібито надання фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Вищевказані договори 100% влаштовую державні установи і проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

зміна засновника юридичної адреси
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
зміна засновника юридичної адреси
 • надання юридичної адреси інформація
 • порядок зміни юридичної адреси
 • юридичні адреси ціна
 • договір на надання юридичної адреси
 • вартість юридичної адреси
 • знайти юридичну адресу фірми
 • змінити юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація