процедура зміни юридичної адреси

процедура зміни юридичної адреси
     
На данний час існує лише 3 варіанти у виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій мешкає учасник, або яка перебуває у нього на праві власності. Жирним недоліком цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але, нажаль - не всі початківці фірми можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Шевченківському районі м. Києва.
     3. Держреєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Шевченківському районі м. Києва. Тут підписується правочин про нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої компанії, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що вищевказані договори цілком задовільняють правоохоронні і т.д. установи і проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

процедура зміни юридичної адреси
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
процедура зміни юридичної адреси
 • договір юридична адреса
 • здаю юридична адреса
 • придбати юридичну адресу
 • купити юридичну адресу спб
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • юридична адреса Подольськ
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація