оренда юридична адреса Шевченківському районі м. Києва

оренда юридична адреса Шевченківському районі м. Києва
     
Є декілька варіантів при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає один з засновників, або яка належить йому на праві власності. Жирним недоліком цього варіанту є те, що податкові органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, - не всі новостворені фірми мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Шевченківському районі.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Шевченківському районі. Тобто укладається угода на надання фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Ці договори задовільняють податкові установи і проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

оренда юридична адреса Шевченківському районі м. Києва
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
оренда юридична адреса Шевченківському районі м. Києва
 • юридичну адресу в статуті
 • адреса юридичний приміщення
 • адреса місця знаходження юридичний
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • білий юридична адреса
 • вартість юридичної адреси
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація