що таке юридична адреса організації

що таке юридична адреса організації
      Давайте спробуємо розставити всі точкі та розібратися, за якими правилами слід здійснювати пошук необхідної майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб через незначний період часу не виникло запитання заміни юридичної адреси. Ось лише основні моменти, на які варто, на наш погляд, звернути свою увагу при оренді юрадреси , наприклад, у Шевченківському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Бажано, щоб юрадреса знаходився в тому районі, де запланували орендувати офіс.
     - Наявність документів, які підтверджують власність власника. В тому разі, якщо укладете договір без цих правопосвідчувальних документів, то у Вас можуть виникнути проблеми з правоохоронними органами. А також, не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На зареєстроване майбутнє місцезнаходження буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними органами.

Шевченківський район

що таке юридична адреса організації
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
що таке юридична адреса організації
 • зміна адреси юридичної особи
 • зміна юридичної адреси терміни
 • юридичну адресу громадської організації
 • зміна юридичної адреси спд
 • як поміняти юридична адреса ооо
 • як оформити юридичну адресу
 • договір юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація