зміна юридичної адреси пп

зміна юридичної адреси пп
     
Зараз існує три законні варіанти у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій тимчасово проживає учасник підприємства, та яка належить йому на законній підставі. Мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, але - не всі фірми можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Шевченківському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Шевченківському р-ні м.Києва. Тобто укладається угода на надання компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью задовільняють правоохоронні тощо установи та проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

зміна юридичної адреси пп
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси пп
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • купити юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси форма
 • продаж юридичних адрес
 • юридичну адресу без розміщення
 • юридична адреса переклад
 • юридичну адресу за місцем проживання
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація