гарантійний лист юридична адреса

гарантійний лист юридична адреса
     
Є декілька варіантів у виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій мешкає один з засновників, та яка перебуває у нього на праві власності. Недоліком цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені компанії можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Шевченківському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за юридичною адресою у Шевченківському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин на надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юридичною адресою відбувається все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вищевказані договори цілком задовільняють податкові та інші органи і проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

гарантійний лист юридична адреса
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
гарантійний лист юридична адреса
 • куплю юридична адреса
 • скільки коштує юридична адреса
 • юридична адреса ват
 • договір оренди юридичної адреси
 • надання юридичної адреси від власника
 • зміна юридичної адреси тов документи
 • відкриття юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація