надання юридичної адреси від власника

надання юридичної адреси від власника
     
Є декілька варіантів у пошуку юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає один з засновників, або яка належить йому на законній підставі. Негативом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за реальною адресою. Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, але - далеко не всі новостворені компанії можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Шевченківському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Шевченківському р-ні. Тобто укладається угода на нібито надання компанії приміщення, наприклад у суборенду. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Слід зазначити, що вказані договори 100% задовільняють державні тощо органи і проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

надання юридичної адреси від власника
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
надання юридичної адреси від власника
 • придбання юридичної адреси
 • продовження юридичної адреси
 • потрібна юридична адреса
 • юридична адреса пат квартира
 • зміна юридичної адреси в києві
 • скільки коштує юридична адреса
 • юридичний домашню адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація