як поміняти юридична адреса ооо

як поміняти юридична адреса ооо
     
Існує три варіанти у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій мешкає засновник фірми, та яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але, нажаль - далеко не всі початківці підприємства можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Шевченківському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: підписується договір про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить майже все поштове обслуговування фірми, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Слід зазначити, що ці договори 100% влаштовую державні і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

як поміняти юридична адреса ооо
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
як поміняти юридична адреса ооо
 • зміна юридичної адреси ИФНС
 • скільки коштує юридична адреса
 • юридичні адреси сторін
 • оренда юридична адреса Шевченківському районі м. Києва
 • юридичний і фізичний адресу
 • надання юридичної адреси в києві
 • юридична адреса ТСЖ
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація