юридична адреса пп квартира

юридична адреса пп квартира
     
Зараз існує три законні варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій мешкає один з засновників, або яка перебуває у нього згідно із законом. Мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають повне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі новостворені фірми мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Шевченківському районі. Тут укладається угода про надання компанії приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори цілком влаштовую державні та інші органи і проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

юридична адреса пп квартира
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса пп квартира
 • оренда юридичної адреси київ
 • потрібна юридична адреса
 • РЕСО юридична адреса
 • юридичну адресу в києві
 • юридична адреса дешево
 • адреси юридичні центр
 • повідомлення про зміну юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація