зміна юридичної адреси спд

зміна юридичної адреси спд
      Пропонуємо розставити всі точкі та, дійсно, розібратися, за якими правилами варто здійснювати пошук потрібної юридичної адреси, щоб через нетривалий проміжок часу не виникло запитання зміни юридичної адреси. Ось головні моменти, на які необхідно, на наш погляд, звернути свою увагу при купівлі юр-адреси , наприклад, у Шевченківському районі м. Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Варто подумати над тим, щоб юридична адреса знаходився саме в тому ж районі, де Ви плануєте проводити свою діяльність.
     - Наявність документів, які підтверджують право власності власника. Якщо Ви укладете угоду без цих документів, то у Вас незабаром можуть виникнути непорозуміння з охоронними органами. Крім того, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На зареєстроване майбутнє місцезнаходження буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.

Шевченківський район

зміна юридичної адреси спд
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси спд
 • юридична адреса пп квартира
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • юридичні адреси тов
 • юридичну адресу 26
 • юридичні адреси в регіонах
 • фактична адреса юридичної особи
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація