юридична адреса компанії

юридична адреса компанії
     
Існує лише 3 законні варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Державна реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій тимчасово проживає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому на праві власності. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі новостворені компанії можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі.
     3. Державна реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Шевченківському районі. Тут укладається правочин про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори влаштовую державні установи та проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

юридична адреса компанії
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса компанії
 • оренда юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси дпи
 • адресу юридичної особи
 • зміна засновника юридичної адреси
 • скільки коштує юридична адреса
 • зміна адреси юридичної особи
 • приміщення під юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація