зміна юридичної адреси ПФР

зміна юридичної адреси ПФР
     
На данний час існує лише 3 законні варіанти у виборі юрадреси :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно мешкає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього згідно із законом. Мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, - далеко не всі новостворені компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Шевченківському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода про нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вищезазначені договори 100% задовільняють податкові та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

зміна юридичної адреси ПФР
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси ПФР
 • юридичні адреси зат
 • юридичну адресу фірми
 • юридичні адреси мо
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • юридична адреса філії
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • оренда юрадреси Шевченківському районі
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація