зміна адреси юридичної особи

зміна адреси юридичної особи
     
Зараз існує лише 3 законні варіанти при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово мешкає учасник, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, якби не одне але - далеко не всі новостворені фірми мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація за юридичною адресою у Шевченківському р-ні м.Києва. Тобто укладається правочин на нібито надання Вашої компанії приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається майже все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що вищевказані договори повністью влаштовую правоохоронні та інші установи та проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

зміна адреси юридичної особи
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
зміна адреси юридичної особи
 • 1с юридична адреса
 • придбання юридичної адреси
 • юридичну адресу тов
 • адреса місця знаходження юридичний
 • придбати юридичну адресу
 • юридичну адресу за місцем прописки
 • масові юридичні адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація