юридичну адресу представництва

юридичну адресу представництва
     
Зараз існує три законні варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно проживає засновник, та яка належить йому на законній підставі. Мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, - далеко не всі новостворені компанії мають дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація за придбаною юрадресою у Шевченківському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вказані договори задовільняють податкові тощо органи та проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

юридичну адресу представництва
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу представництва
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • юридичну адресу представництва
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • юридична адреса компанії
 • вартість юридичної адреси
 • юридична адреса ип
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація