скільки коштує юридична адреса

скільки коштує юридична адреса
     
Зараз є три законні варіанти при пошуку юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає учасник майбутньої фірми, та яка належить йому згідно із законом. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці підприємства мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі м. Києва.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою у Шевченківському районі м. Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір на надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою відбувається майже все поштове обслуговування підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вищевказані договори повністью влаштовую податкові та інші органи та проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

скільки коштує юридична адреса
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
скільки коштує юридична адреса
 • знайти юридичну адресу фірми
 • юридичний домашню адресу
 • міняємо юридичну адресу
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • юридична адреса секретарське обслуговування
 • купити юридичну адресу від власника
 • оренда з наданням юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація