юридичну адресу в житловому приміщенні

юридичну адресу в житловому приміщенні
      Спробуємо Вам, дійсно, розібратися, за якими правилами слід здійснювати пошук юр-адреси, щоб через незначний проміжок часу не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юр-адреси. Зазначимо лише головні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути свою увагу перед підписанням договору юрадреси , наприклад, у Шевченківському районі м. Києва:

     - Район прописки. Звісно краще, щоб юридична адреса знаходився в тому ж районі, де Ви плануєте проводити свою діяльність.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують власність власника прописки на дане приміщення. В тому разі, якщо підпишете правочин без необхідних документів, то у Вас можуть виникнути суперечки з податковими органами. А також, не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На оформлене юрадресу буде надсилатися офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.

Шевченківський район

юридичну адресу в житловому приміщенні
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу в житловому приміщенні
 • чистий юридична адреса
 • юридичну адресу громадської організації
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • РЕСО юридична адреса
 • надання юридичної адреси вартість
 • документ, що підтверджує юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація