юридична адреса відокремленого підрозділу

юридична адреса відокремленого підрозділу
     
Зараз є декілька варіантів при пошуку юрадреси :


     1. Реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає один із учасників, та яка перебуває у нього на законній підставі. Мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, але - не всі початківці фірми можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Шевченківському р-ні м.Києва.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Шевченківському р-ні м.Києва. Тут підписується угода про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою проходить майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вищезазначені договори цілком влаштовую правоохоронні установи та проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

юридична адреса відокремленого підрозділу
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса відокремленого підрозділу
 • білий юридична адреса
 • зміна юридичної адреси філії
 • договір оренди юридичної адреси
 • юридична адреса київська область
 • продаж юридичних адрес
 • міняємо юридичну адресу
 • де взяти юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація