придбати юридичну адресу

придбати юридичну адресу
     
Існує три законні варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово проживає засновник фірми, або яка належить йому на праві власності. Недоліком цього варіанту є те, що податкові органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі фірми можуть дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення у Шевченківському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація за юридичною адресою у Шевченківському р-ні м.Києва. Тут укладається правочин про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою проходить, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Слід зазначити, що вказані договори цілком влаштовую правоохоронні і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

придбати юридичну адресу
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
придбати юридичну адресу
 • фактична адреса юридичної особи
 • юридичну адресу фірми
 • надання юридичної адреси від власника
 • зміна юридичної адреси в києві
 • юридична адреса відокремленого підрозділу
 • юридична адреса спд квартира
 • суборенда юрадресу Шевченківському районі м. Києва
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація