юридичну адресу за місцем проживання

юридичну адресу за місцем проживання
     
На данний час існує три законні варіанти при виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути нежиле приміщення, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник фірми, та яка належить йому на законній підставі. Мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі.
     3. Держреєстрація фірми за придбаною юрадресою у Шевченківському районі. Тут підписується правочин про нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вказані договори повністью влаштовую податкові і т.д. органи та проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

юридичну адресу за місцем проживання
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу за місцем проживання
 • бюро юридичних адрес
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • юридичну адресу тов
 • фіктивний юридична адреса
 • гарантійний лист юридична адреса
 • зміна юридичної адреси підприємства
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація