юридичну адресу та банківські реквізити

юридичну адресу та банківські реквізити
      Давайте спробуємо Вам, дійсно, розібратися, за якими критеріями варто проводити пошук потрібної юр-адреси, щоб вже через нетривалий період часу у Вас не виникло запитання оренди іншого приміщення та зміни юрадреси. Зазначимо лише основні моменти, на які варто звернути свою увагу при оренді юрадреси ,зокрема, у Шевченківському районі м. Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Варто подумати над тим, щоб юридична адреса була саме в тому районі, де Ви плануєте купити офіс.
     - Наявність документів, які підтверджують власність власника прописки на обране приміщення. Якщо укладете угоду без цих документів, то у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з державними органами. А також, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність якісного поштового обслуговування. На оформлене юрадресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними органами.

Шевченківський район

юридичну адресу та банківські реквізити
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридичну адресу та банківські реквізити
 • знайти юридичну адресу фірми
 • юридичні адреси та реквізити сторін
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса Шевченківському районі
 • юридичні адреси зат
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація