юридична адреса підприємства

юридична адреса підприємства
     
На данний час існує лише 3 законні варіанти у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути нежиле приміщення, в якій проживає учасник майбутньої фірми, або яка належить йому згідно із законом. Жирним недоліком сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - не всі новостворені компанії можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Шевченківському р-ні.
     3. Реєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Шевченківському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на надання компанії приміщення, наприклад у оренду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Ці договори 100% влаштовую державні та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

юридична адреса підприємства
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса підприємства
 • юридичні адреси зат
 • продаж юридичних адрес
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • зміна юридичної адреси тов
 • переоформлення юридичної адреси
 • обслуговування юридичної адреси
 • база юридичних адрес
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація