оренда офісу з юридичною адресою

оренда офісу з юридичною адресою
     
Є три варіанти при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути квартира, в якій проживає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому на праві власності. Негативом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Тут Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це, мабуть, був би кращий варіант, якби не одне але - не всі початківці підприємства можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за юридичною адресою у Шевченківському районі м. Києва. Тобто укладається договір на надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою проходить все поштове обслуговування підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вищезазначені договори 100% задовільняють державні та інші органи та проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

оренда офісу з юридичною адресою
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
оренда офісу з юридичною адресою
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • юридична адреса дешево
 • юридична адреса квартира
 • юридична адреса гарантійне
 • послуги з надання юридичної адреси
 • адреси юридичні центр
 • зміна юридичної адреси ват
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація