відкриття юридичної адреси

відкриття юридичної адреси
      Давайте спробуємо розставити всі точкі та раз і на завжди розібратися, за якими критеріями треба проводити пошук необхідної юридичної адреси, щоб вже через нетривалий період часу у Вас не виникло запитання зміни майбутнього місцезнаходження бізнесу. Вкажемо основні моменти, на які необхідно звернути увагу юридичної адреси ,зокрема, у Шевченківському районі м. Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Краще, щоб юрадреса була саме в тому районі, де запланували купити офіс надалі.
     - Наявність документів, що підтверджують право власності власника прописки на дане приміщення. Якщо Ви укладете угоду без цих правопосвідчувальних документів, у Вас незабаром можуть виникнути непорозуміння з охоронними органами. Крім того, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На зареєстроване юр-адресу буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними органами.

Шевченківський район

відкриття юридичної адреси
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
відкриття юридичної адреси
 • юридична адреса підприємства
 • зміна юридичної адреси ДПС
 • орендувати юридична адреса Шевченківському районі
 • що таке юридична адреса організації
 • зміна юридичної адреси тов
 • віртуальний офіс з юридичною адресою
 • отримання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація