оренда юридичної адреси київ

оренда юридичної адреси київ
      Спробуємо Вам розставити всі точкі та раз і на завжди розібратися, за якими правилами варто здійснювати пошук потрібної юр-адреси, щоб через незначний проміжок часу у Вас не виникло питання зміни юрадреси. Вкажемо основні моменти, на які варто звернути свою увагу перед підписанням договору юр-адреси ,зокрема, у Шевченківському районі м. Києва:

     - Район реєстрації. Бажано, щоб юрадреса знаходився саме в тому районі, де Ви плануєте проводити свою діяльність надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують власність власника прописки на дане приміщення. Якщо Ви підпишете договір без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути непорозуміння з податковими органами. А також, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На оформлене юрадресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.

Шевченківський район

оренда юридичної адреси київ
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
оренда юридичної адреси київ
 • потрібна юридична адреса
 • обслуговування юридичної адреси
 • юридична адреса ТСЖ
 • міняємо юридичну адресу
 • юридична адреса житлове приміщення
 • юридична адреса пп
 • зміна податкової юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація