зміна юридичної адреси форма

зміна юридичної адреси форма
      Передусім пропонуємо Вам раз і на завжди розібратися, за якими правилами варто проводити пошук юридичної адреси, щоб вже через нетривалий період часу у Вас не виникло запитання зміни майбутнього місцезнаходження бізнесу. Зазначимо головні моменти, на які необхідно, на наш погляд, звернути свою увагу при оренді юрадреси ,зокрема, у Шевченківському р-ні:

     - Район прописки. Варто подумати над тим, щоб юридична адреса знаходився в тому ж районі, де Ви запланували купити офіс.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують право власності власника реєстрації на вибране приміщення. Якщо укладете договір без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути непорозуміння з податковими органами. Крім того, Ви не зможете вести зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На оформлене юр-адресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.

Шевченківський район

зміна юридичної адреси форма
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси форма
 • договір юридична адреса
 • зміна засновника юридичної адреси
 • дешеві юридичні адреси
 • знайти юридичну адресу фірми
 • лист юридична адреса
 • оформлення юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси дпи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація