знайти юридичну адресу фірми

знайти юридичну адресу фірми
     
На данний час існує лише 3 варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. Держреєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник, та яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із недоліків цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - далеко не всі фірми можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Шевченківському районі.
     3. Державна реєстрація за придбаною юрадресою у Шевченківському районі. Тут підписується угода про нібито надання компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вказані договори повністью влаштовую податкові і т.д. установи і проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

знайти юридичну адресу фірми
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
знайти юридичну адресу фірми
 • міняємо юридичну адресу
 • юридичні адреси мо
 • надання юридичної адреси інформація
 • як зареєструвати юридичну адресу
 • суборенда юридична адреса
 • юридична адреса ТСЖ
 • договір оренди юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація