надання юридичної адреси

надання юридичної адреси
     
Зараз існує три варіанти у пошуку юридичної адреси :


     1. Реєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно проживає засновник фірми, або яка перебуває у нього згідно із законом. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне приміщення. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - не всі початківці підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському р-ні.
     3. По-третє, це реєстрація підприємства за придбаною юрадресою у Шевченківському р-ні. Тобто укладається угода про надання компанії приміщення, наприклад у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою проходить все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що вказані договори 100% влаштовую правоохоронні тощо установи і проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

надання юридичної адреси
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
надання юридичної адреси
 • юридичні адреси київської області
 • вартість юридичної адреси
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • подання юридичної адреси
 • здаю юридична адреса
 • дешеві юридичні адреси
 • юридична адреса спд квартира
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація