документ, що підтверджує юридичну адресу

документ, що підтверджує юридичну адресу
     
Зараз існує декілька варіантів при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій постійно проживає учасник, та яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за реальною адресою. Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би найкращий варіант, але - далеко не всі компанії мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському р-ні м.Києва.
     3. Державна реєстрація за купленою юридичною адресою у Шевченківському р-ні м.Києва. Тобто укладається договір про нібито надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким особам тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори задовільняють правоохоронні і т.д. органи і проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

документ, що підтверджує юридичну адресу
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
документ, що підтверджує юридичну адресу
 • юридична адреса пат квартира
 • зміна юридичної адреси організації
 • юридична адреса компанії
 • обслуговування юридичної адреси
 • юридична адреса підприємства
 • зміна юридичної адреси дпи
 • адреса місцезнаходження юридичний
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація