де взяти юридичну адресу

де взяти юридичну адресу
     
Зараз існує три варіанти при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій тимчасово проживає засновник фірми, та яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне приміщення. Це, мабуть, був би найкращий варіант, проте, - не всі фірми можливість дозволити собі взяти в оренду повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі.
     3. Реєстрація за юридичною адресою у Шевченківському районі. Тут підписується правочин про надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам тощо. Вищевказані договори повністью влаштовую правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

де взяти юридичну адресу
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
де взяти юридичну адресу
 • юридична адреса пп
 • юридична адреса підприємства
 • юридичні адреси пп
 • що таке юридична адреса організації
 • надання юридичної адреси в києві
 • як поміняти юридичну адресу
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація