зміна юридичної адреси тов документи

зміна юридичної адреси тов документи
     
Існує лише 3 варіанти у пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій мешкає один із учасників, та яка перебуває у нього на законній підставі. Негативом цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці фірми можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі м. Києва.
     3. Держреєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Шевченківському районі м. Києва. Тут укладається правочин про надання компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, все поштове обслуговування Вашої фірми, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам і т.д.. Ці договори задовільняють податкові органи та проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

зміна юридичної адреси тов документи
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси тов документи
 • купити юридичну адресу спб
 • договір на надання юридичної адреси
 • юридичні адреси податкову
 • надання юридичної адреси від власника
 • де купити юридичну адресу
 • надання юридичної адреси
 • юридичні адреси зат
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація