зміна юридичної адреси пат документи

зміна юридичної адреси пат документи
     
Зараз є три варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Держреєстрація фірми на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно проживає учасник підприємства, або яка належить йому згідно із законом. Одним із мінусів сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне законне право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто Ви реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би кращий варіант, але, нажаль - не всі початківці фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Шевченківському р-ні.
     3. Реєстрація за юридичною адресою у Шевченківському р-ні. Ця процедура проходить наступним чином: підписується угода на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією юридичною адресою проходить майже все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вищезазначені договори 100% влаштовую правоохоронні та інші установи і проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

зміна юридичної адреси пат документи
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
зміна юридичної адреси пат документи
 • юридичну адресу в києві
 • продовження юридичної адреси
 • купити юридичну адресу
 • оренда юрадреси Шевченківському районі
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси форма
 • договір юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація