юридична адреса пошта

юридична адреса пошта
      Давайте спробуємо Вам розставити всі точкі та, дійсно, розібратися, за якими правилами слід проводити пошук потрібної юр-адреси, щоб вже через нетривалий період часу не виникло запитання оренди іншого приміщення та зміни юрадреси. Вкажемо основні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути свою увагу при купівлі юр-адреси ,зокрема, у Шевченківському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Краще, щоб юридична адреса була в тому районі, де запланували орендувати офіс.
     - Наявність документів, які підтверджують право власності власника реєстрації на дане приміщення. Якщо підпишете правочин без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас можуть виникнути суперечки з державними органами. Крім того, не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На зареєстроване майбутнє місцезнаходження буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними структурами.

Шевченківський район

юридична адреса пошта
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса пошта
 • юридична адреса та поштова адреса
 • область юридичні адреси
 • юридичні адреси спб
 • білий юридична адреса
 • юридична адреса вао
 • юридичну адресу та банківські реквізити
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація