подання юридичної адреси

подання юридичної адреси
      Давайте спробуємо розставити всі точкі та, дійсно, розібратися, за якими критеріями слід проводити пошук необхідної юридичної адреси, щоб через незначний період часу у Вас не виникло запитання оренди іншого приміщення та зміни юр-адреси. Ось основні моменти, на які необхідно звернути свою увагу юр-адреси , наприклад, у Шевченківському районі:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно краще, щоб юрадреса була саме в тому районі, де запланували проводити свою діяльність надалі.
     - Наявність документів, що підтверджують право власності власника реєстрації на дане приміщення. В тому разі, якщо підпишете договір без необхідних документів, у Вас можуть виникнути непорозуміння з державними органами. Крім того, Ви не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На зареєстроване юр-адресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними структурами.

Шевченківський район

подання юридичної адреси
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
подання юридичної адреси
 • заміна юридичної адреси
 • юридична адреса житлове приміщення
 • зміна юридичної адреси ват
 • як поміняти юридичну адресу
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • юридичні адреси сторін
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація