юридична адреса пп

юридична адреса пп
     
Зараз є три законні варіанти при виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Реєстрація фірми на домашню адресу одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник, та яка належить йому на законній підставі. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Державна реєстрація за фактичною адресою. Тобто реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би кращий варіант, проте, - далеко не всі фірми можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Шевченківському районі м. Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за купленою юридичною адресою у Шевченківському районі м. Києва. Тут підписується договір на нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої фірми, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Вищезазначені договори повністью задовільняють державні і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

юридична адреса пп
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса пп
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • вартість юридичної адреси
 • оренда юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси зат документи
 • юридична адреса підприємства
 • відсутність юридичної адреси
 • як поміняти юридичну адресу
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація