надання юридичної адреси вартість

надання юридичної адреси вартість
     
Зараз є лише 3 законні варіанти у виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій проживає учасник майбутньої фірми, та яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що податкові органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, проте, нажаль, - далеко не всі компанії можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі м. Києва.
     3. Держреєстрація підприємства за купленою юридичною адресою у Шевченківському районі м. Києва. Тобто підписується правочин на надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування компанії, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Слід зазначити, що вищевказані договори влаштовую податкові тощо органи та проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

надання юридичної адреси вартість
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
надання юридичної адреси вартість
 • фактичний і юридична адреса ип
 • новий юридичну адресу
 • чистий юридична адреса
 • зміна юридичної адреси тов документи
 • перевірити юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси заяву
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація