оформлення юридичної адреси

оформлення юридичної адреси
     
Існує три варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає засновник, або яка належить йому згідно із законом. Жирним недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Тобто реально орендуєте придатне для бізнесу приміщення. Це був би кращий варіант, проте, - далеко не всі компанії мають дозволити собі орендувати повноцінне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі.
     3. Держреєстрація за юридичною адресою у Шевченківському районі. Тут підписується правочин на нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам та інше. Слід зазначити, що ці договори 100% влаштовую державні та інші органи і проходять при акредитації на кордоні.

Шевченківський район

оформлення юридичної адреси
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
оформлення юридичної адреси
 • знаходження за юридичною адресою
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • юридичну адресу тов квартира
 • юридична адреса компанії
 • зміна юридичної адреси пп документи
 • юридична адреса за пропискою
 • юридична адреса ооо
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація