адреса юридичний приміщення

адреса юридичний приміщення
     
Зараз є декілька варіантів у пошуку юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути власна квартира, в якій тимчасово проживає засновник, або яка перебуває у нього на праві власності. Жирним мінусом сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують повне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація підприємства за реальною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте придатне приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, але - далеко не всі підприємства можуть дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Шевченківському р-ні.
     3. Реєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Шевченківському р-ні. Тобто укладається договір на надання компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Дійсно Вас там не буде, але за цією юрадресою здійснюється все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Вищевказані договори цілком задовільняють державні тощо установи і проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

адреса юридичний приміщення
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
адреса юридичний приміщення
 • область юридичні адреси
 • оренда юрадреси Шевченківському районі
 • вартість юридичної адреси
 • гарантійний лист надання юридичної адреси
 • зміна юридичної адреси філії
 • оренда приміщень з юридичною адресою
 • договір на надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація