орендувати юрадресу Шевченківському р-ні

орендувати юрадресу Шевченківському р-ні
     
Зараз є лише 3 варіанти у виборі юридичної адреси :


     1. Реєстрація підприємства дома у одного із засновників. Це може бути квартира, в якій постійно мешкає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього на праві власності. Мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Реєстрація фірми за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, але - не всі початківці фірми мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі.
     3. Держреєстрація за придбаною юрадресою у Шевченківському районі. Ця процедура проходить наступним чином: підписується правочин про нібито надання Вашої фірмі приміщення, наприклад у оренду. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Слід зазначити, що вказані договори цілком задовільняють податкові та інші органи і проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

орендувати юрадресу Шевченківському р-ні
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
орендувати юрадресу Шевченківському р-ні
 • юридична адреса квартира
 • фактичний і юридична адреса ип
 • суборенда юрадресу Шевченківському районі м. Києва
 • юридичний домашню адресу
 • зміна юридичної адреси ват документи
 • знаходження за юридичною адресою
 • зміна податкової юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація