купити юридичну адресу від власника

купити юридичну адресу від власника
      Пропонуємо Вам розставити всі точкі та раз і на завжди розібратися, за якими правилами варто здійснювати пошук юрадреси, щоб вже через нетривалий період часу у Вас не виникло запитання оренди іншого приміщення та зміни майбутнього місцезнаходження бізнесу. Вкажемо лише основні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути увагу перед підписанням договору юр-адреси , наприклад, у Шевченківському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Краще, щоб юр-адреса знаходився саме в тому ж районі, де Ви запланували купити офіс надалі.
     - Наявність документів, що підтверджують право власності власника реєстрації на дане приміщення. Якщо укладете угоду без цих документів, у Вас можуть виникнути суперечки з правоохоронними органами. А також, не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Наявність надійного поштового обслуговування. На оформлене юр-адресу буде надсилатися кореспонденція для зв'язку з державними структурами.

Шевченківський район

купити юридичну адресу від власника
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
купити юридичну адресу від власника
 • юридичну адресу за місцем прописки
 • білий юридична адреса
 • адреси юридичні центр
 • заяву про зміну юридичної адреси
 • юридичні адреси спд
 • київські юридичні адреси
 • використання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація