продам юридична адреса

продам юридична адреса
      Спробуємо розібратися, за якими критеріями треба здійснювати пошук юрадреси, щоб через незначний проміжок часу у Вас не виникло питання заміни юридичної адреси. Зазначимо лише головні моменти, на які необхідно звернути увагу перед підписанням договору юрадреси , наприклад, у Шевченківському районі м. Києва:

     - Район, в якому буде проходити реєстрація. Звісно краще, щоб юрадреса знаходився саме в тому ж районі, де Ви плануєте купити офіс надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, що підтверджують власність власника прописки на дане приміщення. В тому разі, якщо Ви укладете угоду без цих документів, у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з податковими органами. А також, Ви не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На оформлене юридичну адресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними органами.

Шевченківський район

продам юридична адреса
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
продам юридична адреса
 • скільки коштує юридична адреса
 • як отримати юридичну адресу
 • повідомлення про зміну юридичної адреси
 • фактична адреса юридичної особи
 • адреси юридичні центр
 • юридична адреса податкова
 • юридична адреса та поштова адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація