лист юридична адреса

лист юридична адреса
      Спробуємо Вам раз і на завжди розібратися, за якими правилами треба проводити пошук юрадреси, щоб через незначний проміжок часу у Вас не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни юрадреси. Вкажемо головні моменти, на які необхідно, на наш погляд, звернути свою увагу перед підписанням договору юр-адреси ,зокрема, у Шевченківському районі м. Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Звісно краще, щоб юридична адреса була саме в тому ж районі, де плануєте проводити свою діяльність.
     - Наявність документів, що підтверджують право власності власника реєстрації на вибране приміщення. Якщо укладете правочин без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас незабаром можуть виникнути непорозуміння з правоохоронними органами. А також, не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на надійного поштового обслуговування. На оформлене юр-адресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.

Шевченківський район

лист юридична адреса
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
лист юридична адреса
 • протокол про зміну юридичної адреси
 • де взяти юридичну адресу
 • юридичні адреси спб
 • як оформити юридичну адресу
 • купити юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація