юридичні адреси столиці

юридичні адреси столиці
     
Зараз є декілька варіантів при пошуку місцезнаходження бізнесу :


     1. По-перше, це реєстрація фірми дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій мешкає один із учасників, або яка перебуває у нього на праві власності. Жирним мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Тобто Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би найкращий варіант, якби не одне але - не всі початківці компанії можуть дозволити собі орендувати пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському районі м. Києва.
     3. Реєстрація підприємства за юридичною адресою, купленою за договором у Шевченківському районі м. Києва. Тобто підписується договір про надання Вашої компанії приміщення, наприклад у спільне користування. Реально Ви там не знаходитесь, але за цією адресою відбувається все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим тощо. Ці договори задовільняють правоохоронні установи та проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

юридичні адреси столиці
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси столиці
 • юридичну адресу знайти
 • юридичну адресу 26
 • надання юридичної адреси в києві
 • оренда юридичної адреси
 • суборенда юрадресу Шевченківському районі м. Києва
 • використання юридичної адреси
 • адреса місцезнаходження юридичної особи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація