купівля юридичної адреси

купівля юридичної адреси
     
Є лише 3 варіанти при пошуку місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає засновник фірми, та яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що податкові органи мають законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення або воно Вам належить. Це, мабуть, був би ідеальний варіант, але, нажаль - не всі початківці підприємства можуть дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення у Шевченківському р-ні м.Києва.
     3. Державна реєстрація за придбаною юрадресою у Шевченківському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про надання фірмі приміщення, наприклад у суборенду. Не важко здогадатись, що реально Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вказані договори цілком задовільняють податкові і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

купівля юридичної адреси
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
купівля юридичної адреси
 • юридичні адреси від власника
 • надання юридичної адреси від власника
 • використання юридичної адреси
 • лист юридична адреса
 • юридична адреса вао
 • юридична адреса спд квартира
 • юридичні адреси ціна
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація