рішення про зміну юридичної адреси

рішення про зміну юридичної адреси
     
Є декілька варіантів при виборі юрадреси :


     1. Держреєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно або тимчасово мешкає один із учасників, та яка перебуває у нього на праві власності. Жирним недоліком цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація фірми за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення. Це був би найкращий варіант, проте, - далеко не всі підприємства мають дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Шевченківському р-ні м.Києва.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою у Шевченківському р-ні м.Києва. Тобто укладається договір про нібито надання Вашої фірмі приміщення, зокрема у суборенду. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою проходить майже все поштове обслуговування компанії, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким податковим та інше. Вказані договори задовільняють правоохоронні установи і проходять при акредитації на митниці.

Шевченківський район

рішення про зміну юридичної адреси
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
рішення про зміну юридичної адреси
 • оренда юридичної адреси київ
 • дешеві юридичні адреси
 • фактична адреса поштова адреса юридична адреса
 • новий юридичну адресу
 • зміна юридичної адреси підприємства
 • юридичну адресу за місцем прописки
 • договір оренди юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація