оренда робочого місця юридична адреса

оренда робочого місця юридична адреса
      Передусім спробуємо розставити всі точкі та, дійсно, розібратися, за якими критеріями треба здійснювати пошук майбутнього місцезнаходження бізнесу, щоб вже через незначний період часу у Вас не виникло питання оренди іншого приміщення та зміни майбутнього місцезнаходження бізнесу. Ось лише основні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути увагу перед підписанням договору юрадреси ,зокрема, у Шевченківському р-ні м.Києва:

     - Район, в якому буде проходити прописка. Варто подумати над тим, щоб юр-адреса знаходився саме в тому районі, де запланували проводити свою діяльність надалі.
     - Наявність документів, що підтверджують власність власника реєстрації на вибране приміщення. Якщо Ви укладете правочин без необхідних правопосвідчувальних документів, то у Вас можуть виникнути проблеми з правоохоронними органами. Крім того, Ви не зможете зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На зареєстроване майбутнє місцезнаходження буде надсилатися вся кореспонденція для зв'язку з державними структурами.

Шевченківський район

оренда робочого місця юридична адреса
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
оренда робочого місця юридична адреса
 • зміна юридичної адреси документи
 • зміна засновника юридичної адреси
 • міняємо юридичну адресу
 • продаж юридичних адрес
 • юридична адреса пошта
 • юридична адреса пат квартира
 • зміна юридичної адреси ДПС
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація