купити юридичну адресу

купити юридичну адресу
      Пропонуємо розставити всі точкі та, дійсно, розібратися, за якими правилами слід проводити пошук необхідної юр-адреси, щоб через незначний проміжок часу не виникло запитання заміни юридичної адреси. Зазначимо лише основні моменти, на які слід, на наш погляд, звернути свою увагу при купівлі юридичної адреси , наприклад, у Шевченківському районі:

     - Район прописки. Бажано, щоб юр-адреса була саме в тому ж районі, де Ви запланували орендувати офіс надалі.
     - Увагу слід звернути і на наявність документів, які підтверджують право власності власника. В тому разі, якщо укладете договір без необхідних правопосвідчувальних документів, у Вас незабаром можуть виникнути проблеми з охоронними органами. А також, Ви не зможете проводити зовнішньоекономічну діяльність.
     - Варто звернути увагу й на якісного поштового обслуговування. На зареєстроване юрадресу буде надсилатися вся офіційна кореспонденція для зв'язку з державними структурами.

Шевченківський район

купити юридичну адресу
    Шевченківський район був створений у 1937 році. У 2001 році район збільшився через злиття з колишніми Радянським та Старокиївським районами міста.
    Один з найпрестижніших районів міста.
    Основні органи державного управління зосереджені саме в цьому районі, до того ж тут розташовано понад 50-ти посольств іноземних держав.
    Також у Шевченківському районі знаходиться Шевченківський суд, який здійснює правосуддя саме у Шевченківському райні міста Києва від імені України.
купити юридичну адресу
 • юридична адреса переклад
 • зміна юридичної адреси заяву
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • юридична адреса індивідуального підприємця
 • отримання юридичної адреси
 • юридичну адресу з поштовим обслуговуванням
 • зміна юридичної адреси спд документи
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація